Profesjonalna jakość dźwięku Wypożyczamy nagłośnienie:kolumny / głośniki, mikrofony,
miksery audio, wzmacniacze, sprzęt DJ, okablowanie. Pełen profesjonalizm i szybka obsługa to gwarancja sukcesu Twojego wydarzenia
Wynajem sali weselno-konferencyjnej Uroczystość weselna to jedna z najważniejszych chwil w życiu. Klimat naszej sali weselnej to gwarancja, że ten dzień będzie wyjątkowy.
Wynajem Sceny - Podesty Sceniczne Każde duże wydarzenie wymaga odpowiedniej sceny, a to prowadzi do konieczności wypożyczenia podestów scenicznych.
Oświetlenie sceniczne Światło od wieków grało istotną, a zarazem subtelną rolę podczas wszelkich eventów
Wynajem stołów do kasyna Szukają Państwo pomysłu na niezapomnianą imprezę integracyjną dla swoich pracowników?


Wynajem oświetlenia scenicznego / Światła dyskotekowe / Oświetlenie LED

Światło od wieków grało istotną, a zarazem subtelną rolę podczas wszelkich eventów
Prawidłowo wykorzystane kieruje uwagę na odpowiednie elementy, kreuje nastrój oraz atmosferę w sposób prawie niezauważalny. Jednakże nieodpowiednie oświetlenie - lub jego brak – znacząco pogarsza odbiór widowiska a czasami wręcz uniemożliwia. Dlatego też wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom, oferując dobór oświetlenia w zależności od miejsca i wydarzenia.

Oświetlenie sceniczne
Na scenie dużo się dzieje, a odpowiednio skierowane światło dodatkowo wzmaga odczuwane emocje i wrażenia. Posiadamy mechanizmy, które umożliwiają na pełną grę światłem, dostosowaną do osiągania zamierzonych celów i uzyskiwania odpowiednich odczuć. Światło sprawia nie tylko wiele funkcji praktycznych, ale także podkreśla uwagę odbiorców i zwraca ją na detale, kostiumy czy scenografię, wzbogacając występ. Doskonale komponuje się z muzyką i choreografią, przenosząc widzów w trójwymiarowo prezentowany świat.

Oświetlenie sceniczne musi być dostosowane technicznie pod względem nasycenia i wysokości do sceny. W zależności od miejsca, w którym odbywa się impreza (plener bądź zamknięta przestrzeń), należy odpowiednio ustawić wszystkie parametry, tak by dodawało ono wartości widowisku, a nie zaburzało je.

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z pasją do wykonywanej pracy sprawiają, że każde wydarzenie kończy jako długo wspominany sukces. Będąc obecnymi od samego początku planowania imprezy, przez montaż sprzętu, aż po samą obsługę eventu, jesteśmy w stanie w pełni panować nad wydarzeniem, a także natychmiastowo i kreatywnie reagować na wszelkie nieprzewidziane sytuacje. Bacznie obserwujemy reakcje widowni, co przekłada się na ewentualne modyfikacje osiąganego efektu. Stałe dokształcanie się naszych pracowników sprawia, że staramy się wyprzedzać panujące trendy na rynku, tworząc nowe standardy i podnosząc jakość naszych usług, a co za tym idzie: wciąż pozytywnie zaskakiwać nie tylko klientów ale również uczestników wydarzeń.


Oświetlenie klubowe
W kwestii wykorzystania oświetlenia kluby są miejscem specyficznym. Wynika to z wieczorowej i nocnej pory dnia, kiedy są odwiedzane, a także z faktu częstego usytuowania w niskich poziomach, do których nie dociera żadne światło dzienne. Oświetlenie jakie proponujemy właścicielom klubów ma za zadanie znacząco poprawić jakość zabawy oraz pobytu gości w lokalu. Jest to możliwe dzięki dopasowaniu rozwiązań do charakteru miejsca, wystroju, wieku gości oraz granej muzyki. Dzięki temu oświetlenie klubowe spełnia nie tylko oczywistą, praktyczną funkcję (w tym także m.in. wyeksponowanie alkoholu), ale równie ważną funkcję dekoracyjną, subtelnie zaznaczając swoją obecność i nadając ostateczny wyraz miejscu.

Projektując oświetlenie najpierw poznajemy charakter i target klubu, tak by w pełni wpasować się w klimat lokalu. Jako że najważniejsze są dobra zabawa i relaks gości, zwracamy uwagę by światło nie rozpraszało i nie przeszkadzało. Na tej podstawie ustalamy wszystkie możliwości i opcje montażu oraz określamy parametry. Oświetlenie klubowe wymaga przede wszystkim mocnego, skupionego światła o intensywnych barwach, które jest emitowane z kompaktowych urządzeń, np. skanerów o wysokiej temperaturze barw z ruchomą głowicą, bądź z kierunkowych reflektorów. Efektem, który osiągamy jest doskonałe dopełnienie muzyki oraz stworzenie niezapomnianego spektaklu dźwięku i barw.

Dbając o klientów proponujemy nie tylko niezawodne urządzenia, ale staramy się by były one jak najbardziej energooszczędne. Minimalizujemy koszty, przy maksymalizacji efektu świetlnych obrazów, ich dynamiki i rytmu. Dzięki doświadczeniu, z pewnością i profesjonalizmem pomożemy w doborze urządzeń, montażu oraz transporcie.Oświetlenie koncertów
Oświetlenie koncertów gra tak samo istotną rolę jak muzyka, o czym często się zapomina, tracąc pełnię przyjemności nie tylko ze słuchania, ale również z podziwiania świetlnego widowiska. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dopasowujemy światło nie tylko do granej muzyki, zespołu, ale także do odbiorców oraz pory dnia. Tworzymy kompletną koncepcję, począwszy od rozmieszczenia oświetlenia, aż po jego ruch podczas samej imprezy.

Wykorzystywany sprzęt musi być niezawodny, a poprzez wskazywanie istotnych punktów podczas koncertów, uczestniczymy w tworzeniu spektaklu podziwianego przez tysiące osób. Światło współgra z muzyką, podkreślając jej tempo i charakter. By tak było, korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości, który doskonale sprawdza się zarówno pod gołym niebem jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Wykorzystujemy lampy halogenowe i reflektory, które sami transportujemy i montujemy, pamiętając o zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Z nami organizacja koncertu bądź innego wielkopowierzchniowego wydarzenia to gwarancja stworzenia niezapomnianego widowiska na światowym poziomie.

Oświetlenie estradowe
Imprezy, wydarzenia kulturalne, pikniki, targi, pokazy – wszystkie gromadzą tłumy. Organizacja takich eventów to wieloelementowe przedsięwzięcia, w których zawsze znaczącą rolę odgrywa prawidłowe oświetlenie, znakomicie eksponujące najważniejsze części i atuty. Dbamy by realizacja była nie tylko niezapomnianym wrażeniem estetycznym, ale również bezpieczna i efektowna. Proponujemy wykonanie spektaklu światła współgrającego z muzyką, efektami dźwiękowymi, występującymi artystami oraz estradą. Zmysł artystyczny w połączeniu ze świetnej jakości sprzętem daje nam nieograniczone możliwości kreowania oświetlenia dynamicznego, wielobarwnego, stonowanego, klasycznego, romantycznego etc. zgodnie z oczekiwaniami klienta. Odpowiednio doświetlone elementy sceny są widoczne z każdego miejsca, sprzęt umożliwia pewność i płynność transmisji, a w połączeniu z niebanalnymi pomysłami całość gwarantuje świetną rozrywkę wszystkim uczestnikom.

Oświetlenie architektoniczne
Oświetlenie architektoniczne jest spektakularne, barwne, niesamowite, nie pozwalające przejść obojętnie obok danego budynku. Umożliwia zarówno podkreślenie wiekowych fresków jak i modernistycznych brył oraz sprawia, że nocne zwiedzanie miasta pozostaje niezapomnianą przygodą.

Oświetlenie architektoniczne ze względu na swój charakter musi być stabilne, precyzyjne a przy tym wyjątkowo efektowne. Proponujemy rozwiązania odpowiednio dobrane do charakteru i typu budynku, elementów przestrzeni, miasta. Spektakularne efekty osiągane są poprzez właściwy wybór światła, jego barwy, natężenia i nasycenia. Nie zapominamy przy tym o energooszczędności, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Jak najlepiej wykorzystujemy każdą przestrzeń, podkreślając wyjątkowość i cudowność elementów, miejsc publicznych. Korzystamy z lamp przystosowanych do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych, dzięki czemu efekty nie zostaną zaburzone przez deszcz czy śnieg, ożywiając budynki o każdej porze roku.

Wynajem oświetlenia scenicznego / Wypożyczenie oświetlenia scenicznego
Wszystkim, którzy planują organizację dużej imprezy bądź wydarzenie plenerowego oferujemy wynajem oświetlenia. Posiadamy bogatą wypożyczalnię sprzętu, który sprawdzi się podczas każdego eventu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z przyjemnością będziemy służyć radą oraz kreatywnymi sugestiami, podnoszącymi jakość wydarzenia. W swojej ofercie posiadamy m.in. halogeny, reflektory, lampy punktowe, stroboskopy i inne urządzenia, które doskonale sprawdzą się podczas wydarzeń takich jak wesela, miejskie festyny, wystąpienia publiczne, konferencje czy pokazy.

Organizacja imprezy bądź każdego innego większego eventu nie może obyć się bez odpowiednio dobranego światła. Wypożyczalnia jest jedną z części oferty, jaką proponujemy. Oferujemy rozwiązania, które pomagają oszacować koszty, stworzyć plan oświetlenia oraz obsługiwać urządzenia. Współpraca z nami to gwarancja satysfakcji i spektakularnych efektów.