Profesjonalna jakość dźwięku Wypożyczamy nagłośnienie:kolumny / głośniki, mikrofony,
miksery audio, wzmacniacze, sprzęt DJ, okablowanie. Pełen profesjonalizm i szybka obsługa to gwarancja sukcesu Twojego wydarzenia
Wynajem sali weselno-konferencyjnej Uroczystość weselna to jedna z najważniejszych chwil w życiu. Klimat naszej sali weselnej to gwarancja, że ten dzień będzie wyjątkowy.
Wynajem Sceny - Podesty Sceniczne Każde duże wydarzenie wymaga odpowiedniej sceny, a to prowadzi do konieczności wypożyczenia podestów scenicznych.
Oświetlenie sceniczne Światło od wieków grało istotną, a zarazem subtelną rolę podczas wszelkich eventów
Wynajem stołów do kasyna Szukają Państwo pomysłu na niezapomnianą imprezę integracyjną dla swoich pracowników?


Wynajem konstrukcji aluminiowuch - Scena / Wypożyczenie estrady scenicznej

Konstrukcje aluminiowe są obecnie nowoczesnym i uniwersalnym rozwiązaniem wykorzystywanym przy budowie scen i estrad
Dawno minęły czasy, gdy sceny koncertowe składane były z czarnych metalowych prętów, które tworzyły wokół muzyków i tancerzy stalową i ciężką „klatkę”. Obecnie wykorzystuje się lekkie, aluminiowe materiały, dzięki czemu konstrukcja jest nie tylko łatwiejsza w montażu, wydajniejsza w eksploatacji, ale również znacznie bezpieczniejsza.

Produkt jakim jest konstrukcja aluminiowa posiada szerokie i bogate zastosowanie.


Wykorzystywany jest mianowicie do tworzenia już wspomnianych scen, podestów, wybiegów, a także mostków, zadaszeń, statywów, widowni, stoisk itp. Dzięki swojej elastyczności i specjalnej konstrukcji, z łatwością można go przymocować do istniejących już scen (np. w teatrach czy halach koncertowych) oraz budynków.

Wytrzymały materiał świetnie sprawdza się podczas pikników, targów i wszelkich eventów na świeżym powietrzu, a estetyczny wygląd będzie zaletą w czasie konferencji czy pokazów mody. Ażurowa budowa ułatwia skręcanie dekoracji, co w połączeniu z dowolnymi kombinacjami montażu daje nieograniczone możliwości podczas projektowania scen. I tak na przykład półokrągłe trussy świetnie sprawdzą się jako efektowne i nietypowe zadaszenie sceny.

Podesty i scena są bazą każdego dużego eventu.
Często pozostają niezauważone, ale bez nich całe widowisko może okazać się niewypałem. Dlatego tak istotne jest zwrócenie należytej uwagi na ten element. Jeszcze kilka lat temu konstrukcje montowane były z ciężkiej stali. Było to nie tylko mało estetyczne, ale również czasochłonne oraz problematyczne podczas transportu. Dziś rozwój technologii umożliwia korzystanie z konstrukcji aluminiowych, dzięki czemu zaoszczędzamy czas, a transport przestaje być znacznym kłopotem.

Bogate zastosowanie konstrukcji aluminiowych
Dzięki czterem rodzajom ich podstawowych elementów; są to systemy rurowe – zwane także kratownicami, trussami czy trawersami. System jednorurowy wykorzystywany jest najczęściej do łączenia elementów, np. podwieszania pojedynczych urządzeń do większego systemu, ale także stosuje się go przy budowie ekranów na scenie, poręczy, ekspozycji. Lekkie dekoracje i inne stosunkowo mało obciążające części montowane są z systemów dwururowych. Podczas gdy systemy trzyrurowe stosuje się najczęściej do konstrukcji o rozpiętości nie większej niż 18 metrów, takich jak stoiska targowe i zabudowa w teatrze. Do największych konstrukcji stworzony został system czterorurowy, w szerokiej gamie rozmiarów.

Jak wyraźnie widać, konstrukcje aluminiowe posiadają szerokie, wręcz nieograniczone zastosowanie. Elastyczność, lekkość, wytrzymałość czy estetyczny wygląd to tylko jedne z wielu zalet. Konstrukcje aluminiowe tworzą obecnie nowy standard i jakość podczas budowania scen i innych. Gwarantują satysfakcję i udane przedsięwzięcie