Profesjonalna jakość dźwięku Wypożyczamy nagłośnienie:kolumny / głośniki, mikrofony,
miksery audio, wzmacniacze, sprzęt DJ, okablowanie. Pełen profesjonalizm i szybka obsługa to gwarancja sukcesu Twojego wydarzenia
Wynajem sali weselno-konferencyjnej Uroczystość weselna to jedna z najważniejszych chwil w życiu. Klimat naszej sali weselnej to gwarancja, że ten dzień będzie wyjątkowy.
Wynajem Sceny - Podesty Sceniczne Każde duże wydarzenie wymaga odpowiedniej sceny, a to prowadzi do konieczności wypożyczenia podestów scenicznych.
Oświetlenie sceniczne Światło od wieków grało istotną, a zarazem subtelną rolę podczas wszelkich eventów
Wynajem stołów do kasyna Szukają Państwo pomysłu na niezapomnianą imprezę integracyjną dla swoich pracowników?

Nauka tańca, pokazy tańca, animacje taneczne

Szukasz czegoś wyjątkowego na swój event? Czegoś, co zostanie w pamięci uczestników na długo? Chcesz się wyróżnić jako kreatywny organizator?
Wychodzimy naprzeciw takim oczekiwaniom, proponując wyjątkową ofertę artystycznej obsługi imprez. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu różnorakich wydarzeń na dużą skalę, mamy sprawdzone pomysły, a pasja i kreatywność pozwalają nam wciąż zaskakiwać naszych klientów. Proponujemy integracyjne zabawy, naukę tańca, konkursy, animacje, ale również kompleksową obsługę muzyczną.

Nauka i kursy tańca / Show i pokazy taneczne
Rodzi się z pasji i jest czystą zabawą, będącą doskonałym elementem artystycznej obsługi imprez. Proponujemy naukę podstawowych kroków tanecznych (do ok. 30 min), co mocno integruje i wprowadza świetną atmosferę podczas eventu. Instruktorzy oraz tancerze szkoły Latin Project w prosty i wesoły sposób pokazują podstawowe figury oraz kroki, jednocześnie zachęcając do wspólnej i aktywnej zabawy, przez co uczestnicy mocno integrują się ze sobą, spędzając przyjemnie czas. Ze względu na charakter wydarzenia zajęcia mogą odbywać się w parach lub solo.

Animacje taneczne
Sprawdzony sposób na rozbawienie wszystkich uczestników i zapełnienie parkietu. Jest to forma zabawy tanecznej, polegająca na naśladowaniu prostych kroków pokazywanych przez prowadzącego. Animacje prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i tancerzy, którzy w doskonałej atmosferze uczą uczestników choreografii, wykorzystując podstawowe kroki taneczne samby, salsy, merengue, reggaetonu czy zumby. Gwarantowane jest mnóstwo śmiechu, roztańczenie uczestników oraz niezapomniane wspomnienia.

Konkursy
Będące kolejną propozycją urozmaicenia eventu, wprowadzają atmosferę pozytywnej rywalizacji oraz integracji uczestników. Prowadzone są przez doświadczony zespół, który dobiera je w zależności od wydarzenia oraz charakteru imprezy. Gwarantujemy świetną zabawę w połączeniu z nutką rywalizacji.