Profesjonalna jakość dźwięku Wypożyczamy nagłośnienie:kolumny / głośniki, mikrofony,
miksery audio, wzmacniacze, sprzęt DJ, okablowanie. Pełen profesjonalizm i szybka obsługa to gwarancja sukcesu Twojego wydarzenia
Wynajem sali weselno-konferencyjnej Uroczystość weselna to jedna z najważniejszych chwil w życiu. Klimat naszej sali weselnej to gwarancja, że ten dzień będzie wyjątkowy.
Wynajem Sceny - Podesty Sceniczne Każde duże wydarzenie wymaga odpowiedniej sceny, a to prowadzi do konieczności wypożyczenia podestów scenicznych.
Oświetlenie sceniczne Światło od wieków grało istotną, a zarazem subtelną rolę podczas wszelkich eventów
Wynajem stołów do kasyna Szukają Państwo pomysłu na niezapomnianą imprezę integracyjną dla swoich pracowników?


Wynajem nagłośnienia / Wypożyczenie nagłośnienia

Wyobraź sobie, że jesteś na długo oczekiwanym koncercie czy evencie, na którym jest mnóstwo ludzi i wspaniała atmosfera i bawiłbyś się doskonale, gdyby tylko nie złe nagłośnienie.
Niezbyt pociągająca perspektywa, prawda? A teraz wyobraź sobie, że to Ty jesteś organizatorem takiego eventu…Żeby pozostało to tylko w sferze wyobraźni potrzebna jest podstawa każdej imprezy: odpowiednie i profesjonalne nagłośnienie. Rozumiejąc rolę i znaczenie jakie ma czysty dźwięk, słyszalny przez wszystkich uczestników czy to konferencji czy pikniku czy szkolenia, gwarantujemy najwyższą jakość obsługi.

Jakość dźwięku to podstawa.
Aby sprostać oczekiwaniom nie tylko Twoim-jako organizatora- ale również, a może przede wszystkim uczestników organizowanego przez Ciebie wydarzenia, wynajem nagłośnienia dopasowywany jest do rodzaju wydarzenia, ale także do danego typu sceny czy otoczenia. Dzięki temu każda organizowana przez Ciebie impreza firmowa, piknik firmowy, czy konferencja pozostanie niezapomnianym i długo wspominanym wydarzeniem. Dysponujemy sprzętem najlepszych światowych marek jak: QSC, Behringer, Mackie, Alto, Sennheiser, AKG, Allen & Heath, dzięki czemu dostarczamy jakość na światowym poziomie.

W naszej ofercie jest nie tylko wypożyczanie sprzętu audio Prócz głośników - kolumn aktywnych, mikrofonów, zestawów bezprzewodowych, mikrofonów nagłownych, mikserów audio czy końcówek mocy oraz sprzętu dla DJ-a: Playery i Miksery), posiadamy również takie akcesoria jak Sterowniki światła DMX czy urządzenia do tworzenia dymu. Dodatkowo zajmujemy się kompleksową organizacją konferencji, szkoleń, tłumaczeń symultanicznych, pikników, koncertów gwiazd, imprez plenerowych itp. itd. Dzięki nam możesz uświetnić swoje wydarzenie poprzez koncert zespołu muzycznego, występy kabaretowe, pokaz taneczny i stworzyć wyjątkowy event, który pozostanie w pamięci uczestników na długo. Wieloletnie doświadczenie w branży, obsługa przez fachowców, którzy nie tylko doradzą, ale również zaproponują nietypowe rozwiązania na pewno usatysfakcjonują najbardziej wymagających klientów.

Podchodzimy do klienta indywidualnie
Współpraca z nami to nie tylko gwarancja najwyżej jakości, elastyczności, indywidualnego podejścia, ale również kreatywność wynikająca z pasji, profesjonalizm i dbanie o zadowolenie i komfort nie tylko uczestników, ale również otoczenia, w którym odbywa się impreza. Jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji.

Do każdego rodzaju wydazrenia należy podejść od podstaw
Organizacja konferencji, organizacja szkoleń czy tłumaczeń symultanicznych wymaga pełnego profesjonalizmu, ponieważ na ich sukces składa się wiele czynników. Najczęściej są to bardzo ważne wydarzenia, gromadzące mnóstwo specjalistów zainteresowanych daną dziedziną, zatem nagłośnienie konferencyjne stanowi najważniejszy punkt, bez którego event nie będzie miał miejsca. Oferowany przez nas wynajem świetnej klasy mikrofonów zagwarantuje wygodę podczas wystąpień oraz oszczędzi dodatkowego stresu. Warto również zadbać o inne elementy, które znacznie podniosą jakość wydarzenia i komfort uczestników: catering, transport czy oświetlenie, które grają równie ważną rolę. Dzięki doświadczeniu oraz zespołowi naszych fachowców żaden istotny aspekt nie zostanie pominięty, dając kompleksową i profesjonalną usługę.