Profesjonalna jakość dźwięku Wypożyczamy nagłośnienie:kolumny / głośniki, mikrofony,
miksery audio, wzmacniacze, sprzęt DJ, okablowanie. Pełen profesjonalizm i szybka obsługa to gwarancja sukcesu Twojego wydarzenia
Wynajem sali weselno-konferencyjnej Uroczystość weselna to jedna z najważniejszych chwil w życiu. Klimat naszej sali weselnej to gwarancja, że ten dzień będzie wyjątkowy.
Wynajem Sceny - Podesty Sceniczne Każde duże wydarzenie wymaga odpowiedniej sceny, a to prowadzi do konieczności wypożyczenia podestów scenicznych.
Oświetlenie sceniczne Światło od wieków grało istotną, a zarazem subtelną rolę podczas wszelkich eventów
Wynajem stołów do kasyna Szukają Państwo pomysłu na niezapomnianą imprezę integracyjną dla swoich pracowników?


Oprawa muzyczna


Impreza w klubie, impreza firmowa, wesele, osiemnastka, event taneczny, dyskoteka szkolna, a może targi czy domówka – wszędzie tam potrzebna jest świetna muzyka, dzięki której całe wydarzenie stanie się wyjątkową i długo wspominaną zabawą. W swojej ofercie mamy:

* DJ-ów którzy grają każdy rodzaj muzyki w tym: latino, lata 60, 70, 80, 90, najnowsze hity, disco
* Góralski zespół, który zachwyci swoim folklorem oraz muzyką
* Zespół na wesela i bankiety
* Piosenkarzy i piosenkarki, którzy zachwycą niesamowitym wokalem

Przedstawiamy profesjonalną oprawę dźwiękową i muzyczną. Dodatkowo konferansjerka imprez i eventów w wewnątrz lub na zewnątrz lokali na świeżym powietrzu. Prowadzimy przyjęcia weselne, sylwestery, imprezy firmowe, studniówki, bale maturalne, eventy firmowe.

Muzyka, która posiadamy jest w 100% puszczana z oryginalnych płyt CD, na sprzęcie DJ z profesionalnym nagłośnieniem. Dodatkowo znane covery śpiewane przez profesionalny zespół muzyczny. Dzięki dużemu doświadczeniu w tej braży, jakim jest prowadzenie eventów i imprez połączonych z pasją kreatywnego tworzenia wydarzeń oraz miłością do muzyki skutkuje stworzeniem oprawy muzycznej na najwyższym poziomie. Przedstawiamy profesjonalną oprawę dźwiękową i muzyczną. Dodatkowo konferansjerka imprez i eventów w wewnątrz lub na zewnątrz lokali na świeżym powietrzu. Prowadzimy przyjęcia weselne, sylwestery, imprezy firmowe, studniówki, bale maturalne, eventy firmowe.


Skorzystaj z naszych usług

1.

DJ / Wodzirej
Dopasuje się muzycznie do każdego typu imprezy

2.

Zespół z muzyką na żwyo
Niezapomniane muzyczne chwile podczas wesela / bankietu

3.

Kapela góralska
Muzyczny element tradycji ludowej, przekazywanej z pokolenia na pokolenie