Profesjonalna jakość dźwięku Wypożyczamy nagłośnienie:kolumny / głośniki, mikrofony,
miksery audio, wzmacniacze, sprzęt DJ, okablowanie. Pełen profesjonalizm i szybka obsługa to gwarancja sukcesu Twojego wydarzenia
Wynajem sali weselno-konferencyjnej Uroczystość weselna to jedna z najważniejszych chwil w życiu. Klimat naszej sali weselnej to gwarancja, że ten dzień będzie wyjątkowy.
Wynajem Sceny - Podesty Sceniczne Każde duże wydarzenie wymaga odpowiedniej sceny, a to prowadzi do konieczności wypożyczenia podestów scenicznych.
Oświetlenie sceniczne Światło od wieków grało istotną, a zarazem subtelną rolę podczas wszelkich eventów
Wynajem stołów do kasyna Szukają Państwo pomysłu na niezapomnianą imprezę integracyjną dla swoich pracowników?


Misja firmy

Kim jesteśmy? Agencją Artystyczno-Eventową, tworzoną przez ludzi z pasją i doświadczeniem, którzy ciągle poszukują nowych rozwiązań przy wydarzeniach takich jak: organizacja imprez, konferencji, targów, pikników etc. W zakres działalności firmy wchodzi również technika sceniczna (wynajem nagłośnienia, oświetlenia oraz podestów scenicznych) oraz oprawa artystyczna. Nasze siedziby mamy w stolicy kulturalnej Polski-Krakowie- a także w Olkuszu, przy czym działamy na terenie całego kraju: od morza aż po same góry.


Wypożyczany przez nas sprzęt jest najwyżej klasy.
Daje nieograniczone możliwości twórcze. Zatem jeśli Twój DJ nie ma na czym grać, z przyjemnością wyposażmy go w imponujące Miksery oraz Playery CD. Do tego dobierzemy oświetlenie, które w połączeniu z muzyką pozostawi niezatarte wrażenia i emocje. A żeby wszystko było widoczne, możemy budować nietypowe sceny wraz z konstrukcjami aluminiowymi, a nawet stworzyć kasyno, gdzie przy prawdziwych stołach krupier poprowadzi grę na Twojej imprezie. Brzmi dobrze prawda? Ale to nie wszystko czym chcielibyśmy się podzielić z Tobą i Twoimi klientami.

Możemy przygotować nieszablonowe i indywidualnie dopasowane rozwiązania.
W niezapomniany sposób urozmaicą Twoje wydarzenie. Mowa tu nie tylko o pokazach artystycznych najlepszych grup tanecznych, ale również o nauczeniu Twoich gości tańca przez najbardziej wykwalifikowanych instruktorów z Polski i zagranicy! Nasi animatorzy rozkręcą nawet najbardziej „sztywnych gości”, wykonując proste a jednocześnie całkiem zwariowane animacje. Obawiasz się widoku znudzonych twarzy, które są koszmarem każdego organizatora? Od teraz już możesz o tym zapomnieć. Nasz konferansjer, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, tak poprowadzi każdy event, by zapewnić rozrywkę i dobrą atmosferę nie tylko wśród zaproszonych, ale również u Twoich pracowników.
Dodatkowo proponujemy skorzystanie z bogatej oferty oprawy muzycznej: profesjonalnych DJ-ów, zespołów z muzyką na żywo, góralskiej kapeli a także świetnego wokalu naszej piosenkarki.

A jeśli potrzebujesz dużej przestrzeni na konferencję czy wesele ?
Dysponujemy nową, w pełni klimatyzowaną salą, która bez problemu pomieści do 250 osób. Do tego posiada kilka wygodnych miejsc noclegowych.

Nasze przedsiębiorstwo oferuje kompleksową obsługę i organizację wydarzeń oraz imprez wszelkiego rodzaju.
Połączenie profesjonalizmu, doświadczenia i pasji sprawia, że oferowane przez nas usługi są nie tylko najwyższej jakości, ale także pełne kreatywnych i innowacyjnych pomysłów.

Zaufaj nam raz, a z pewnością wrócisz do nas ponownie!